Follow us on

Logistyka dla eSklepów

Logistyka dla eSklepów

Fulfillment dla eCommerce

Logistyka dla e-sklepów.

Posiadamy unikatowe doświadczenie w przygotowaniu skomplikowanych i dużych zamówień, wraz z realizacją szeregu dodatkowych usług pakowania lub zaawansowanej kontroli jakości. Organizujemy pracę ponad 600 pracowników w trzech aktualnie obsługiwanych centrach dystrybucji na Mazowszu. Rozumiejąc potrzeby naszych partnerów biznesowych oraz w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania na usługi logistyczne w ramach sprzedaży wielokanałowej inwestujemy dla Ciebie i oferujemy nowy serwis dedykowany sklepom internetowym! Sprawdź naszą propozycję i sam zdecyduj, które usługi chciałbyś nam zlecić w ramach eHOPI Fulfillment.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Kilka dodatkowych faktów na bazie aktualnie realizowanych kontraktów:

  • Skuteczność realizacji dostaw na czas > 98%
  • Poprawność kompletacji zamówień > 99%
  • Rozbieżności inwentaryzacyjne < 0.2%

HOPI jest firmą rodzinną posiadając 30-sto letnią tradycję w organizacji usług logistycznych w regionie CEE. Obsługujemy najbardziej wymagających klientów, a produkty z naszych magazynów trafiają bezpośrednio do konsumentów, lub na półki sklepowe. W 2020 roku obsłużyliśmy średnio 200.000 paczek dziennie.

Ze względu na dynamikę branży e-Commerce tworzymy rozwiązania każdorazowo dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, ddciążając ich jednocześnie z zagadnień operacyjnych.

Planujemy logistykę "end to end", w tym proces konfekcji, kompletacji, oraz zwrotów zamówień również podczas dużych wahań wolumenowych i sezonowych wzrostów sprzedaży.

Jesteśmy w stanie dynamicznie realizować zamówienia i przygotowywać wysyłki paczkowe lub paletowe do dystrybucji wielokanałowej (kurier, paczkomat, paleta lub dedykowane auta dostawcze).

W ramach struktury HOPI PL Poland posiadamy własną agencję pracy HOPI FlexiForce. Jest to unikatowe rozwiązanie na rynku polskim wśród operatorów logistycznych gwarantujące stabilny dostęp do osób o właściwych kompetencjach, niezależnie od pory roku – zwłaszcza krytyczny w okresie świąt lub innych okazjonalnych kumulacji sprzedaży.

Dysponujemy sprawdzonymi narzędziami IT najwyższej klasy, z możliwością szybkiej integracji i raportowania. W dużej części rozwiązania IT są współtworzone przez własnych programistów HOPI, co daje nam większy wpływ na czas i jakość ich realizacji.

Każdorazowo usługi są ubezpieczone, a nasz serwis realizowany jest w magazynach klasy A (w przypadku produktów spożywczych posiadamy certyfikację IFS – International Food Standard).

Dzięki współpracy z HOPI, Klient skupia się na swojej podstawowej działalności biznesowej w zakresie prowadzonego sklepu internetowego, marketingu i pozyskania nowej sprzedaży.

HOPI jako wyspecjalizowany operator logistyczny przejmuje odpowiedzialność za powierzony towar, systemowe zarządzanie zapasem i zamówieniami, obsługę administracyjną związaną z przygotowaniem produktów do wysyłki, zabezpieczeniem i ich dystrybucją, lub inne usługi. Monitorujemy statusy realizacji dostaw, potwierdzenia odbioru, zwrotów i reklamacji. Prowadzimy pełną dokumentację potrzebną także do inwentaryzacji księgowej zapasu.

Bezpiecznie pakujemy przesyłki zgodnie ze specyfikacją Klienta – pakowanie standardowe, pakowanie prezentowe, premium / luxury.

Inwestujemy w nasz system WMS, więc koszty wdrożenia IS są po stronie HOPI – Klient korzysta z licencji HOPI bez dodatkowych opłat.

W okresie tzw. testów zamówień (dry runs) lub implementacji projektu – Klient nie ponosi dodatkowych kosztów operacyjnych na etapie wdrożenia i instalacji projektu w magazynie w tzw. okresie „early access”.

Oferty pracy

Wszystkie oferty pracy

W tej chwili nie ma ofert pracy w tym centrum dystrybucji

Dlaczego HOPI jest dobrym wyborem?

Naszą mocną stroną jest: koncentracja
na potrzebach klienta i zadowoleni pracownicy.

Więcej o HOPI
Działamy w całej Europie Centralnej
Stabilność, elstyczność, bezpieczeństwo
Uczciwy pracodawca
Wysokie standardy obsługi klienta
Stale rosnąca wydajność
Wspieramy i rozwijamy naszych pracowników

Firmy,
które nam zaufały

Ministerstwo Zdrowia ARP P&G Makro Cash&Carry Coca-Cola HBC Mondelez