Więcej o HOPI

Biznes XXI wieku: Odpowiedzialny. Zrównoważony. Rozważny.

Nasze Wartości są dla nas tak samo ważne jak sam biznes. Nasza reputacja, zadowolenie klientów i pracowników, zrównoważony rozwój społeczności w której działamy ma dla nas kluczowe znaczenie. Mamy dobrze rozwiniętą strategię dbania o środowisko, kierując sie naszym Kodeksem Etycznym.

Kodeks Etyczny

Głęboko wierzymy, że jakość biznesu jest tak samo ważna jak dobre, uczciwe relacje międzyludzkie. Dlatego mamy w HOPI Kodeks Etyczny, którego przestrzeganie jest obowiązkiem każdego pracownika.

Nasi Pracownicy

Chcemy tworzyć środowisko pracy w którym zawsze jest obecna atmosfera wzajemnego zaufania i szacunka dla każdego. Chcemy żeby każdy czuł się odpowiedzialny za jakość wykonywanej pracy która przyczynia się do naszej dobrej reputacji. Jako firma angażujemy się w rozwój naszych pracowników i jak najlepsze wykorzystanie ich potencjału. Nasi pracownicy są zaangażowani w podajmowanie decyzji poprzez proces szerokich konsultacji. Chcemy żeby wszyscy czuli się jednym zespołem, który ma wspólne cele.

Otwartość i wewnętrzna spójność

HOPI kieruje się zasadą otwartości i uczciwości. Postępujemy zgodnie z tymi zasadami w naszych relacjach z dostawcami, klientami, konkurentami i pracownikami. Jesteśmy otwarci, szczerzy, prawdomowni i bezpośredni. Oczekujemy od inncyh tego samego.

Nasi klienci

Naszą strategią jest żeby pozyskiwać partnerów biznesowych poprzez najwyższą jakość naszego serwisu który jest indywidualnie dopasowany do ich potrzeb. Jesteśmy zgodni ze standardami HACCP. Zawsze staramy się zbudować obustronnie korzystne, zgodne z naszymi pryncypiami relacje z klientami, dostawcami i innymi partnerami biznesowymi.

Ochrona i dbałość o środowisko naturalne

Podejmujemy ciągłe wysiłki mające na celu coraz większą i skuteczną dbałość o środowisko naturalne.

Wykorzystywanie ciepła odpadowego

Wykorzystanie energi cieplnej powstającej przy pracy agregatów chłodzących do ogrzewania biur i wody.

Oświetlenie

Używamy energooszczędnych żarówek, stosujemy czujniki ruchu i czujniki zmierzchowe.

Odpady

Sortujemy wszystkie odpady i wysyłamy do wyspecjalizowanych firm zajmujących się recyclingiem.

Historia HOPI

Nasza historia w Polsce zaczęła się 1 pażdziernika 2012 r. kiedy rozpoczęliśmy obsługe naszego kluczowego klienta w Sochaczewie. Następnie obsługiwaliśmy dużą sieć handlową w Sochaczewie, dużą fabrykę międzynarodowego koncernu w Błoniu i Teresinie, dużą firmę z branży napojów bezalkoholowych w Sochaczewie, i ostatnio, od stycznia 2018 rozpoczęliśmy pełną obslugę logistyczną (obsługa Centrum Dystrybucyjnego, transport z fabryk, dystrybucja na cały kraj, copacking) dużego koncernu z branży spożywczej wymagającej temperatury kontrolowanej w całym łańcuchu.

Oferty pracy

Wszystkie oferty pracy

Operator wózka widłowego

Obecnie do magazynu w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy osób na stanowisko operatora wózka widłowego.

Wynagrodzenie: 0 - 0 Zl

Więcej informacji

Dlaczego HOPI jest dobrym wyborem?

Naszą mocną stroną jest: koncentracja
na potrzebach klienta i zadowoleni pracownicy.

Więcej o HOPI
Działamy w całej Europie Centralnej
Stabilność, elstyczność, bezpieczeństwo
Uczciwy pracodawca
Wysokie standardy obsługi klienta
Stale rosnąca wydajność
Wspieramy i rozwijamy naszych pracowników

Firmy,
które nam zaufły

P&G Makro Cash&Carry Coca-Cola HBC Mondelez