Follow us on

Logistyka dla eSklepów

Logistyka dla eSklepów

Fulfillment dla eCommerce

Logistyka dla e-sklepów.

Posiadamy unikatowe doświadczenie w przygotowaniu skomplikowanych i dużych zamówień, wraz z realizacją szeregu dodatkowych usług pakowania lub zaawansowanej kontroli jakości. Organizujemy pracę ponad 600 pracowników w trzech aktualnie obsługiwanych centrach dystrybucji na Mazowszu. Rozumiejąc potrzeby naszych partnerów biznesowych oraz w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania na usługi logistyczne w ramach sprzedaży wielokanałowej inwestujemy dla Ciebie i oferujemy nowy serwis dedykowany sklepom internetowym! Sprawdź naszą propozycję i sam zdecyduj, które usługi chciałbyś nam zlecić w ramach eHOPI Fulfillment.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Kilka dodatkowych faktów na bazie aktualnie realizowanych kontraktów:

  • Skuteczność realizacji dostaw na czas > 98%
  • Poprawność kompletacji zamówień > 99%
  • Rozbieżności inwentaryzacyjne < 0.2%

HOPI jest firmą rodzinną posiadając 30-sto letnią tradycję w organizacji usług logistycznych w regionie CEE. Obsługujemy najbardziej wymagających klientów, a produkty z naszych magazynów trafiają bezpośrednio do konsumentów, lub na półki sklepowe. W 2020 roku obsłużyliśmy średnio 200.000 paczek dziennie.

Ze względu na dynamikę branży e-Commerce tworzymy rozwiązania każdorazowo dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, ddciążając ich jednocześnie z zagadnień operacyjnych.

Planujemy logistykę "end to end", w tym proces konfekcji, kompletacji, oraz zwrotów zamówień również podczas dużych wahań wolumenowych i sezonowych wzrostów sprzedaży.

Jesteśmy w stanie dynamicznie realizować zamówienia i przygotowywać wysyłki paczkowe lub paletowe do dystrybucji wielokanałowej (kurier, paczkomat, paleta lub dedykowane auta dostawcze).

W ramach struktury HOPI PL Poland posiadamy własną agencję pracy HOPI FlexiForce. Jest to unikatowe rozwiązanie na rynku polskim wśród operatorów logistycznych gwarantujące stabilny dostęp do osób o właściwych kompetencjach, niezależnie od pory roku – zwłaszcza krytyczny w okresie świąt lub innych okazjonalnych kumulacji sprzedaży.

Dysponujemy sprawdzonymi narzędziami IT najwyższej klasy, z możliwością szybkiej integracji i raportowania. W dużej części rozwiązania IT są współtworzone przez własnych programistów HOPI, co daje nam większy wpływ na czas i jakość ich realizacji.

Każdorazowo usługi są ubezpieczone, a nasz serwis realizowany jest w magazynach klasy A (w przypadku produktów spożywczych posiadamy certyfikację IFS – International Food Standard).

Dzięki współpracy z HOPI, Klient skupia się na swojej podstawowej działalności biznesowej w zakresie prowadzonego sklepu internetowego, marketingu i pozyskania nowej sprzedaży.

HOPI jako wyspecjalizowany operator logistyczny przejmuje odpowiedzialność za powierzony towar, systemowe zarządzanie zapasem i zamówieniami, obsługę administracyjną związaną z przygotowaniem produktów do wysyłki, zabezpieczeniem i ich dystrybucją, lub inne usługi. Monitorujemy statusy realizacji dostaw, potwierdzenia odbioru, zwrotów i reklamacji. Prowadzimy pełną dokumentację potrzebną także do inwentaryzacji księgowej zapasu.

Bezpiecznie pakujemy przesyłki zgodnie ze specyfikacją Klienta – pakowanie standardowe, pakowanie prezentowe, premium / luxury.

Inwestujemy w nasz system WMS, więc koszty wdrożenia IS są po stronie HOPI – Klient korzysta z licencji HOPI bez dodatkowych opłat.

W okresie tzw. testów zamówień (dry runs) lub implementacji projektu – Klient nie ponosi dodatkowych kosztów operacyjnych na etapie wdrożenia i instalacji projektu w magazynie w tzw. okresie „early access”.

Job Offer

all job offers

There is no any job offer for this distribution center at this moment.

Why choose HOPI?

Our strength is: our high customer focus
and our satisfied employees.

more about HOPI
Central European coverage
Stability, flexibility and security
Fair employer
Quality customer care
Increasing efficiency
Supporting human potential

Companies,
that trust us

Ministerstwo Zdrowia ARP P&G Makro Cash&Carry Coca-Cola HBC Mondelez